Korzyści

Korzystniej.

Dzięki zamówieniom złożonym poprzez platformę e-klimas, zyskujesz jeszcze więcej korzyści.


  • zamówienia są realizowane priorytetowo
  • zamówienia na platformie mają niższe koszty wysyłki


Poznaj różnice dla zamówień składanych poprzez platformę www.e-klimas.com w porównaniu do zamówień złożonych przez Przedstawiciela Handlowego, opiekuna handlowego z Działu Wsparcia Sprzedaży czy przez wiadomość email.


Korzyści z platformy e-klimas.com

*termin realizacji dotyczy dni roboczych dla zamówień opłaconych lub w opcji z kredytem kupieckim.
Minimum logistyczne – czyli minimalna wartość od jakiego poziomu mogą być realizowane zamówienia
Koszty wysyłki – Koszty wynikający z wartości realizowanego zamówieniaZarejestruj się i zacznij czerpać korzyści z platformy już dzisiaj

W trosce o komfort Państwa obsługi, firma Klimas Wkręt-met wdrożyła nową platformę sprzedażową www.e-klimas.com. Jest to nowoczesne narzędzie internetowe, dzięki któremu proces zakupowy w firmie został uproszczony i skrócony.

Platforma spełnia wszystkie standardy nowoczesnego rynku e-commerce i w zasadniczy sposób ułatwi Państwu codzienną współpracę z firmą Wkręt-met. Wierzymy, że adres www.e-klimas.com na stałe zagości w Państwa komputerach, gdyż zakres korzyści, jakie przygotowaliśmy, wydaje się spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.
Najważniejsze korzyści, jakie odniesiecie Państwo z użytkowania nowej platformy sprzedażowej Klimas Wkręt-met, to:

Korzyści z platformy e-klimas.com

Składanie zamówień online 24h

Możesz składać zamówienia które automatycznie zostają sprawdzone i wprowadzone do realizacji, w najwygodniejszym dla Ciebie momencie.

Korzyści z platformy e-klimas.com

Historia rozliczania faktur

Możesz sprawdzić szczegóły na temat swoich faktur i korekt, takie jak data, kwota czy status opłacenia. Możesz również pobrać swoje dokumenty.

Korzyści z platformy e-klimas.com

Informacje o aktualnych cenach

Możesz w dowolym momencie sprawdzić cenę każdego produktu oraz infromację, czy dany produkt jest dostępny na naszym magazynie

Korzyści z platformy e-klimas.com

Kompleksowa obsługa zamówień

Wszystko co jest konieczne do szybkiego realizowania Twojego zamówienia, jest dostępne w naszej platformie

Korzyści z platformy e-klimas.com

Wiedza produktowa

Możesz samodzielnie dobrać produkt do swoich potrzeb, bazując na indywidualnych filtrach oraz zaawansowanym wyszukiwaniu

 

 

 
Platforma posiada wyszukiwarkę z zaawansowaną funkcją filtrowania i sortowania, dzięki czemu można błyskawicznie dotrzeć do wybranego produktu. Produkty są przejrzyście skategoryzowane i zawierają pełną informację na temat ich parametrów oraz sposobu montażu. Ważnym atutem platformy jest funkcja poradnikowa. Określając zastosowanie produktu i podłoże montażu, można tu szybko dobrać produkt do indywidualnych potrzeb. Narzędzie podpowiada też, które z zamocowań jest najbardziej polecane do określonego montażu i wskazuje najpopularniejsze produkty w danej kategorii. Z platformy dowiecie się też Państwo o najnowszych akcjach promocyjnych w Klimas Wkręt-met.


Zobacz jakie to proste!

Cennik onlineWyszukiwanie produktówDostępność produktówE-fakturyKonta pracownikówImport zamówień
Mamy nadzieję, że nowa platforma przyczyni się do podniesienia poziomu obsługi Państwa zamówień i ułatwi codzienną współpracę z firmą Klimas Wkręt-met.

Copyright 2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.