Korzyści

W trosce o komfort Państwa obsługi, firma Klimas Wkręt-met wdrożyła nową platformę sprzedażową www.e-klimas.com. Jest to nowoczesne narzędzie internetowe, dzięki któremu proces zakupowy w firmie został uproszczony i skrócony.

Platforma spełnia wszystkie standardy nowoczesnego rynku e-commerce i w zasadniczy sposób ułatwi Państwu codzienną współpracę z firmą Wkręt-met. Wierzymy, że adres www.e-klimas.com na stałe zagości w Państwa komputerach, gdyż zakres korzyści, jakie przygotowaliśmy, wydaje się spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Najważniejsze korzyści, jakie odniesiecie Państwo z użytkowania nowej platformy sprzedażowej Klimas Wkręt-met, to:

  1. automatyzacja i skrócenie czasu obsługi zamówień
  2. pełna wiedza na temat portfela produktów
  3. informacje o aktualnych cenach i dostępności produktów
  4. informacje na temat faktur, zebrane w jednym miejscu
  5. możliwość doradztwa technicznego i sprzedażowego on-line

Platforma posiada wyszukiwarkę z zaawansowaną funkcją filtrowania i sortowania, dzięki czemu można błyskawicznie dotrzeć do wybranego produktu. Produkty są przejrzyście skategoryzowane i zawierają pełną informację na temat ich parametrów oraz sposobu montażu. Ważnym atutem platformy jest funkcja poradnikowa. Określając zastosowanie produktu i podłoże montażu, można tu szybko dobrać produkt do indywidualnych potrzeb. Narzędzie podpowiada też, które z zamocowań jest najbardziej polecane do określonego montażu i wskazuje najpopularniejsze produkty w danej kategorii.

Z platformy dowiecie się też Państwo o najnowszych akcjach rabatowych w Klimas Wkręt-met, a przystępując do Programu Lojalnościowego, będziecie mogli gromadzić punkty za zamówienia, które następnie zostaną wymienione na nagrody.

Mamy nadzieję, że nowa platforma przyczyni się do podniesienia poziomu obsługi Państwa zamówień i ułatwi codzienną współpracę z firmą Klimas Wkręt-met.

Copyright 2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.